Koç'un yıllar önce Seba'ya yazdığı mektup

Koç'un yıllar önce Seba'ya yazdığı mektup
Koç'un yıllar önce Seba'ya yazdığı mektup
Beşiktaş'ta Divan Kurulu tarafından divandan ihraç edilen işadamı Rahmi Koç'un, yıllar önce Onursal Başkan Süleyman Seba'ya yazdığı mektup ortaya çıktı.

Beşiktaşlılığı ile bilenen ünlü işadamı Rahmi Koç'un, yıllar önce dönemin Kulüp Başkanı Süleyman Seba'ya yazdığı ve bugün Beşiktaş kongre üyesi Tuğrul Yenidoğan tarafından sosyal medyada yayımlanan mektubu şöyle:

"Sayın Süleyman Seba
Beşiktaş J.Kulübü
Akaretler

"Beşiktaş'ımız: yenilmez unvanını korumak ile birlikte, beraberlikle neticelenen maçlarının sayısı artmaktadır. Tabi insan hep yenmeye alışınca, bir puan almak dahi tatmin etmez oluyor.
Önümüzdeki çetin maçlar var.Arkadaşların çok iyi hazırlanmaları ve taraftarı tatmin edici neticeler almalarını canı gönülden temenni ederim.
Tertip etmiş olduğunuz piyangodan Uğur Ekşioğlu bey 50.000 adet almıştı. Bunları şirketlerimiz ve bayilerimizin gayreti ile satmaya muvaffak olduk.
Zatıalinize, 1.276.571.298'lik bir çek taktim ediyorum. 1.250.000.000 TL bilet ücreti, 26.571.298'de satılan biletlerin bu aradaki faiz farkıdır.
Herzaman bilerttiğim gibi, zatıalinizin dirayetli ve ciddi idarenin sonucu, kulüpte, ahenk, birlik ve dirlik vardır.
Bunun böyle devam etmesini diler.Zatıalinize, Uğur bey ile birlikte idare heyeti üyelerine sevgi ve saygılarımızı sunarım."

Rahmi Koç
İMZA"

Karadeniz: Hata bende değil

DİVAN KURULU ÜYELİĞİNDEN İHRAÇ EDİLDİ

Yukarıdaki mektupta, Rahmi Koç tarafından kulübe yapılan yardımın sadece bir bölümünün miktarını okudunuz. Helikopterle gelen para ve diğer maddi katkılar ise Rahmi Bey ile ebediyete intikal eden Süleyman Seba arasında kaldı.

Divan Kurulu'nun, 'tüzüğü uyguladık' gerekçesiyle, kulübe birçok yardımı olan böyle bir ismin Divan Kurulu Üyeliği'ni düşürmesi dikkati çekti. Faik Gürses (DHA)

İŞTE O MEKTUP

Beşiktaş'ta 'ihraç' krizi: Yandaşlar...

Kartal'ın 167. Avrupa sınavı