Koeman: Fenerbahçe'yle şanslar eşit

PSV Eindhoven Teknik Direktörü Ronald Koeman, Fenerbahçe'ye karşı evlerinde oynamanın avantajını en iyi şekilde kullanarak, maçtan galip ayrılmak istediklerini söyledi.

EINDHOVEN - PSV Eindhoven Teknik Direktörü Ronald Koeman, Fenerbahçe'ye karşı evlerinde oynamanın avantajını en iyi şekilde kullanarak, maçtan galip ayrılmak istediklerini söyledi.
Koeman, futbolculardan Danko Lazoviç ile Philips Stadı'nda dün düzenlediği basın toplantısında, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Tecrübeli çalıştırıcı, grupta puan açısından Fenerbahçe'nin gerisinde olmalarına rağmen şanslarının Fenerbahçe ile eşit olduğunu savundu.
Fenerbahçe'nin önceki yıllara göre daha iyi bir futbol oynadığını belirten Koeman, en azından geçen yıl karşılaştıkları Galatasaray'dan daha iyi durumda olduklarını bildiğini belirtti. Koeman, Fenerbahçe'nin tahmin ve beklentilerinin ötesinde iyi bir futbol oynadığını, Inter ve CSKA Moskova ile yaptıkları karşılaşmaların da bunu gösterdiğini anlattı.
Lazoviç: İyi ki Kezman yok
Ronald Koeman, PSV formasıyla yıldızlaşan Mateja Kezman'ın yarın oynayamayacak olmasını, onun adına şanssızlık olarak değerlendirdiğini kaydetti. PSV'nin Sırp futbolcularından Danko Lazoviç de vatandaşının
oynamamasının, kendileri için çok iyi olduğunu söyledi. Karşılaşmayı kesinlikle kazanacaklarına inandığını belirten golcü oyuncu, Fenerbahçe'nin iyi bir takım olmasına rağmen üç puana ulaşacak güçte olduklarıı savundu. (Spor Servisi)