'Kolay maçı zora soktuk'

Ülker Antrenörü Tolga Öngören, henüz hazır olmadıkları halde Efes Pilsen karşısında iyi mücadele ederek maçı kazandıklarını söyledi. Öngören, takımda eksiklerin bulunduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "İki takım arasında her maç çok zorlu geçiyor.

İSTANBUL - Ülker Antrenörü Tolga Öngören, henüz hazır olmadıkları halde Efes Pilsen karşısında iyi mücadele ederek maçı kazandıklarını söyledi. Öngören, takımda eksiklerin bulunduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "İki takım arasında her maç çok zorlu geçiyor. Farklı öne geçmemize rağmen, maçı zor kazandık." Efes Pilsen Antrenörü Oktay Mahmuti ise ikinci yarıya iyi başlamalarına rağmen kazanamadıklarını belirtti.
Ülker formasıyla ilk resmi maçına çıkan İbrahim Kutluay, Cumhurbaşkanlığı Kupası'nın başlangıç olduğunu vurgulayarak, "Bundan sonraki hedefimiz lig şampiyonluğu. Bu kupayla lige moralli başlayacağız. Önümüzde uzun maraton var. Hedeflere adım adım ilerlemek istiyoruz" diye konuştu.
Botaş Menajeri Şevket Erden, Cumhurbaşkanlığı Kupası üst üste ikinci kez kazandıkları için çok mutlu olduklarını kaydederek, "Güçlü rakibimiz Erdemir'i yenmek bizim için büyük bir başarı. Bu sezonu üç kupayla tamamlamayı hedefliyoruz" dedi. Botaş Genel Müdür Yardımcısı Kerim Taşkıran ise şöyle konuştu: "Canla başla mücadele verip güçlü bir rakibi yenerek kupayı alan sporcularımızı kutluyorum. Bu sene Avrupa Kupalarına katılamadık ancak seneye Avrupa Şampiyonluğu'na aday bir takımla bu mücadelenin içinde olacağız." (Spor Servisi)