Kombineye 'siyaset' karıştı

Kombineye 'siyaset' karıştı
Kombineye 'siyaset' karıştı
AK Parti Edirne İlk Başkanlığı, Olin Edirne'ye destek olmak amacıyla kulübün satışa sunduğu kombinelerden 100 adet satın aldı.

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne Başkanı Müjdat Kahve, teşkilatta düzenlediği basın toplantısında, bir süre önce Olin Edirne'nin 250 liradan satışa sunduğu kombine biletlerden 100 adet satın aldıklarını söyledi.

Edirne'nin tanıtımına büyük katkıları olan takıma destek vermek istediklerini belirten Kahve, “Çorbada bizim de tuzumuz olsun. Olin Edirne'yi hem maddi hem manevi olarak elimizden geldiği kadar desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Olin Edirne'nin bütün yöneticilerini Edirneliler adına bir kez daha kutladığını ifade eden Kahve, “Kulüp yöneticileri çok fedakârca bu işi yürütüyorlar. Ama onlar belki çok gündeme getiremedi. Takımın Edirne'de kalması için toplanan 7 bin imzayı atanların bu işe sahip çıkmasını bir kez daha talep ediyoruz” diye konuştu.

Kahve, 100 kombine bilet bedeli olan 25 bin lirayı toplantıya katılan Olin Edirne Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kıskaç'a teslim etti. 

Bakan'dan 'kupa' açıklaması


“1 milyon liraya ihtiyacımız var”

Toplantı sonrası yaptığı açıklamada, AK Parti İl Yönetimine kulübe verdikleri destek için teşekkür ettiklerini belirten Olin Edirne Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kıskaç, Olin Edirne'nin, ligde kalmayı garantilemek için daha fazla desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi. 

Kıskaç, “Kulübümüzün transfer ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak için şu anda 1 milyon liraya ihtiyacı var. Kritik maçları kaybettikten sonra transfer yapsak da geri dönüşü olmayabilir. Edirne'nin tanıtımının devam etmesi isteniyorsa, bu destek verilmeli” diye konuştu.

Siyaset iyice topa girdi! 'Şike yaptığı...'