Konuksever Devler Ligi

Bu sezon Avrupa'nın en başarılı iki takımı kesinlikle Chelsea ve
M. United. Premier Lig şampiyonluğu için çekişen ikili, FA Cup'ta finale çıktılar bugün ve yarın da Şampiyonlar Ligi finali için avantaj arayacaklar. Lakin işleri zor.
Haber: BENER ONAR / Arşivi

Bu sezon Avrupa'nın en başarılı iki takımı kesinlikle Chelsea ve
M. United. Premier Lig şampiyonluğu için çekişen ikili, FA Cup'ta finale çıktılar bugün ve yarın da Şampiyonlar Ligi finali için avantaj arayacaklar. Lakin işleri zor. İstanbul 2005'in rövanşını izleyeceğiz sanırım.
United'ın Rio Ferdinand'ı kaybetmesi müthiş sezonun final düzlüğünde Kırmızı Şeytanları çok zorlayacak. Fletcher-O'Shea-Brown-Heinze dörtlüsünün Milan karşısında nasıl bir performans sergileyeceği soru işareti. Ronaldo, Evra, Heinze ve Scholes sarı kart görürlerse rövanşta yok. Bayern rövanşında etkili bir futbol oynayan Milan, ilk maçta avantajlı bir skorla Old Trafford'tan dönecek gibi geliyor bana.
Chelsea-Liverpool eşleşmesinde Liverpool tarihi verilere göre açık
ara favori. Chelski Devler Ligi'ndeki


Büyütmek için tıklayınız
dört maçta Liverpool filelerini havalandıramadı bile. Liverpool son haftalarda inanılmaz bir form grafiği yakaladı. Londra'daki maçta Chelsea'li Essien'in olmaması işlerini kolaylaştırıyor.
Bu arada bu maç öncesi Premier Lig'de Chelsea pazar, Liverpool cumartesi günü oynadı. Jean Tigana'ya ve Beşiktaş yönetimine duyurulur!