Konyaspor'dan Selçuk Şahin açıklaması

Konyaspor'dan Selçuk Şahin açıklaması
Konyaspor'dan Selçuk Şahin açıklaması
Fenerbahçe ile yolları ayrılan Selçuk Şahin'in, eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ın çalıştırdığı Torku Konyaspor ile prensip anlaşmasına vardığı ileri sürüldü. Konyaspor Kulübü ise bu iddiayı yalanladı.

RADİKAL -  Fenerbahçe  kariyerinin sona ermesinin ardından Spor Toto Süper Lig ’de çok sayıda takımın transfer listesine giren Selçuk Şahin'in, yeni sezonda Torku Konyaspor'un başarısı için mücadele edeceği öne sürüldü.

Tatilini sürdüren futbolcunun, kendisini arayan takımlara, “Konyaspor ile anlaştım, sadece imzayı atmadık. Onu da tatilden sonra yapacağız” yanıtını verdiği belirtildi.   

Torku Konyaspor'da teknik direktör koltuğunda, Selçuk Şahin'in de Fenerbahçe'de hocalığını yapan Aykut Kocaman oturuyor.

KONYASPOR'DAN YALANLAMA

Torku Konyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, medyada yer alan Selçuk Şahin'in Konyaspor ile anlaştığı iddialarına ilişkin, "Transfer listemizde yerli ve yabancı birçok futbolcu yer alıyor. Medyada Fenerbahçe'den ayrılan Selçuk Şahin ile anlaştığımıza dair haberler çıktı. Bu oyuncuyla anlaşmadık. Hiçbir görüşme dahi yapmadık. Listemizde yer almıyor" diye konuştu.