Kopenhag'dan Galatasaray'a gözdağı

Kopenhag'dan Galatasaray'a gözdağı
Kopenhag'dan Galatasaray'a gözdağı
Şampiyonlar Ligi 4. haftasında Galatasaray'ı ağırlayacak olan Kopenhag'da İsveçli kaleci Johan Wiland, iddialı açıklamalarda bulundu.

İsveçli kaleci Johan Wiland, "Parken'de daha kuvvetli oynadığımızı biliyoruz ve sahaya çıktığımızda birbirimizle daha iyi yardımlaşıyoruz. Bu çok önemli, evimizde oynadığımızda içimizdeki his, kendimize daha çok güvenmemiz ve dolayısıyla rakibimiz ne kadar büyük olursa olsun bizim puan alabileceğimiz inancını doğuruyor. Böylesine büyük turnuvalarda, evinizde oynarken bu tip hisler taşımanız çok önemlidir" dedi.

'F.Bahçeliler elleriyle 6 yapınca...'


"ŞANSIMIZ NE KADAR DÜŞÜK OLURSA OLSUN..."

Sporx.com'da yer alan habere göre; Şampiyonlar Ligi 'nde evinde 8 maç oynayan ve sadece 2010-2011 sezonu son 16 turunda Chelsea'ye kaybeden Kopenhag 'ın 32 yaşındaki deneyimli file bekçisi, "Kesinlikle çok umutluyuz. Her maç hedefimiz, rakiplerimize bazı sürprizler yapmak ve iyi bir takım olduğumuzu herkese göstermek. Bu tip büyük oyunculara karşı oynarken, futbolcular sanki rüyalarını gerçekleştiriyor gibidir ve takımlarıyla birlikte bir yerlere gelirler. Her gün buna çalışıyoruz. Bu duygular olmadan bir şeyler yapabilmek çok güç ama harika bir günümüzde olur ve birlikte savaşırsak, rakibimiz ne kadar kuvvetli ve kazanma şansımız ne kadar düşük olursa olsun başarabiliriz" diyerek sözlerini noktaladı.

UEFA'dan Cimbom'a tehdit