Korkmaz bombaladı Aybaba imzayı attı

Turkcell Süper Lig'de son beş haftada galip gelemeyip düşme hattına doğru yol almalarının faturası kendisine kesilen ve sözleşmesi feshedilen Bursaspor Teknik...

BURSA - Turkcell Süper Lig'de son beş haftada galip gelemeyip düşme hattına doğru yol almalarının faturası kendisine kesilen ve sözleşmesi feshedilen Bursaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, son basın toplantısında yönetimi topa tuttu. Genç teknik adam, "Kongreden sonra istifamızı sunmayı, yola yeni bir ekiple devam etmelerini önerdik. Ama ne yazık ki ısrarla kalmamızı isteyen yönetim, bizden görevi bırakmamızı isteme cesaretini bile gösteremedi. Ben, üç yıl içerisinde şampiyonluk hedefi belirlemiştim. Bu hedefin altında ezilenler benimle çalışmak istemediler. Bir gün mutlaka Bursa'ya döneceğim ve şampiyonluk hayalimi gerçekleştireceğim" dedi.
Korkmaz ile yollarını ayıran Bursaspor, Samet Aybaba'ya üç yıllık imza attırdı. Tecrübeli teknik adam dün önce Yeşil-Beyazlı ekipte forma giyen oyuncularla tanıştı, daha sonra da yeni takımına ilk antrenmanını yaptırdı. Bu arada tesislere gelen bir grup taraftar, Samet Aybaba aleyhine tezahürat yaptı.