Korkmaz: İyi mücadele ettik

Korkmaz: İyi mücadele ettik
Korkmaz: İyi mücadele ettik
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Fenerbahçe karşısında iyi mücadele ettiklerini ancak duran toptan yedikleri golle mağlup olduklarını söyledi

İSTANBUL - Korkmaz, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, oyuncularının mücadele ve oyun disiplini olarak ellerinden geleni yaptığını vurgulayarak, “ Fenerbahçe düşündüğümüz tarzda oynadı, ona karşılık verdik. Maalesef duran toptan gol yedik. Mücadelemize iyi oyunu da ekleyerek futbolumuzu geliştiriyoruz. Daha önceki haftalara göre daha iyi oynadık. Buradan puanla ayrılmamız gerekiyordu” şeklinde konuştu.

Korkmaz, bir soru üzerine, maç sırasında Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile tartışmadığını belirterek, “Maç sırasında Aykut Kocaman ile tartışmadım. Hiçbir teknik direktörle tartışmaya girmem. Her meslektaşıma olduğu gibi ona da saygım var” ifadelerini kullandı.

Maçın hakemi Süleyman Abay'a tepki gösterdiğinin belirtilmesi üzerine Bülent Korkmaz, “Maçtan sonra hakemi tebrik ettim. Maç içinde itiraz olacak. Futbolun doğasında olan bir şey. Saygı çerçevesinde itirazı yapıyorum” diye konuştu.

Korkmaz, oyuncu değişiklikleriyle ilgili soru üzerine de “Maç 1-1 iken değişikliği yapmayı düşünüyorduk. Son 15 dakikaya saklamıştık. Düşüncemizde Visca'yı oynatmak vardı. Belki 5 dakika geç olmuş olabilir. Onun yerine oynayan da iyi oynadı” diyerek sözlerini tamamladı.

aa