'Koşmayan tribüne çıkar'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Konyaspor'un 10 kişi kalmasına karşın çok iyi mücadele ettiğini belirterek, kırmızı kartın rakiplerini ateşlediğini, kendilerini ise rehavete sürüklediğini söyledi.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Konyaspor'un 10 kişi kalmasına karşın çok iyi mücadele ettiğini belirterek, kırmızı kartın rakiplerini ateşlediğini, kendilerini ise rehavete sürüklediğini söyledi. Mağlubiyete bahane aramanın anlamsız olduğunu ifade eden Terim, şöyle konuştu: "Yenilgiyi hakettik. Konsantrasyon bozukluğuna inanmıyorum. Profesyoneller, maçları birbirinden ayırabilmeliler. Rakip kadar mücadele edemezseniz, boyun eğmek zorunda kalırsınız. Konyaspor'u tebrik ediyorum. Bundan sonra ismi, cismi ne olursa olsun, koşmayan, mücadele etmeyen futbolcu kadroda yer almayacak."
Juventus hazırlıkları
Sarı-Kırmızılılarda gözler, çarşamba günü Şampiyonlar Ligi'nde İtalya'nın Juventus takımı ile yapılacak karşılaşmaya çevrildi. Cim Bom, Juventus maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. Futbolcuların ve Terim'in antrenmanda moralsiz oldukları gözlendi. Antrenmana sakatlıkları bulunan Sabri, Lukunku, Ümit Karan, Ömer ve Orhan katılmadı. Galatasaray, yarın İtalya'ya gidecek.
Öte yandan 'www.galatasaray.com'da düzenlenen ankete katılan taraftarlara, 'Juventus-Galatasaray karşılaşmasının sonucu ne olur?' sorusu yöneltildi. Katılanların 57.2'si 'Kaybederiz' yanıtını verdi. Yüzde 15.5'i de 'Berabere kalırız', yüzde 19.5'i 'Bir farkla kazanırız', 7.8'i de 'İki ya da üstü farkla kazanırız' şeklinde görüş bildirdiler.