Köylü kadınlar ve atlı jandarma

Bir yıl aradan sonra tekrar Antalya'ya gelen Fenerbahçe'ye bu kez farklı kesimlerden büyük ilgi vardı.

  • Bir yıl aradan sonra tekrar Antalya'ya gelen Fenerbahçe'ye bu kez farklı kesimlerden büyük ilgi vardı. Belek Ormanları'nda kros yapan Sarı-Lacivertli futbolcuların yolunu gözleyen köylü kadın taraftarlar ve kafileyi yakın markaja alan atlı jandarmalardı.
  • Fenerbahçe'de yıllardır eksikliği hissedilen bir boşluk nihayet İtalyan kondisyonerle dolduruldu. Kampa, kafileden önce gelen Stefano Marrone, antrenmanlarda, Oğuz Çetin ile birlikte futbolculara göz açtırmıyor.
  • Oğuz Çetin, takıma dönmek isteyen İsrailli yıldız Revivo'nun, öncelikle yönetimle anlaşması gerektiğini söyleyerek, "Ben tüm futbolcuların kazanılmasından yanayım. Bu Revivo için de geçerli. Ama yönetimin alacağı karara da saygılıyım" diye konuştu.
  • Fenerbahçe'nin, Bursaspor'dan istediği Okan için, Erdoğan Arıca'dan izin çıktı. Çetin ile görüştüğünü belirten Arıca, "Yönetime, Okan'ın istediği kulübe gidebileceğini söyledim.
    İki kulübün ne şekilde anlaşacağı ise benim bilgim ve ilgim dışında" dedi.
  • Kampta son günlerin en çok konuşulan konusu Rusya'dan transfer edilen Beşastnik oldu. Antrenör Oğuz Çetin, bu konuya şimdilik noktayı koymuş görünüyor. Genç hoca, "İsmini telafuz etmek zor görünüyor. Biz de ona Vladimir diye hitap ederiz. Ortega'ya da zaten Ariel diyoruz. Vladimir'e ülkesinde 'Vovo' ve 'Vera' diye hitap ediyorlar" dedi. Beşastnik'in, kampa katılmasından sonra hangi isimle çağrılacağı merak konusu...
  • Çetin, Gaziantepspor'dan Kemal'i istediğini, Rebrov'un transfer işininse sıkıntılı geçtiğini belirterek, "Rebrov'un transferi henüz kapanmış değil. Kemal'i istediğim doğru. Rusya'dan yeni bir santrfor aldığımız için Okan'ın transferini de değerlendireceğiz. 8 kişilik yabancı oyuncu kontenjanımız nedeniyle Washington'un durumu da idari açıdan araştırılıyor" dedi.