Kral Kupası'nda param'barça'

Barcelona önceki gün tarihinin en dramatik yenilgilerinden birisini yaşadı. Katalanlar İspanya Kral Kupası yarı finalinde ikinci maça çıkarken turdan oldukça emindi.

MADRİD - Barcelona önceki gün tarihinin en dramatik yenilgilerinden birisini yaşadı. Katalanlar İspanya Kral Kupası yarı finalinde ikinci maça çıkarken turdan oldukça emindi. Çünkü ilk maç 5-2 Barça üstünlüğüyle sona ermiş, final bileti büyük ölçüde cebe konmuştu. Yani en azından pek çok Barcelona'lı için...
Ama öyle olmadı. İlk yarıda bulduğu iki golle yeniden umutlanan Getafe iki gol de ikinci yarıda attı ve 4-0'lık skorla kupa finaline adını yazdırdı. Maç sonrası Barcelona Teknik Direktörü Frank Rijkaard kariyerinin en büyük hayal kırıklıklarından birini yaşadığını söyleyerek dile getiriyordu duygularını. "Bu yenilgiyi hak ettik, kendimiz dışında kimseyi suçlayamayız. Getafe hak ederek kazandı" diyen Hollandalı teknik adam yaşadıkları bu hezimetin sorumluluğunun kendilerine ait olduğunu da vurgulamayı ihmal etmiyordu. (Spor Servisi)