Krasic'le fena dalga geçtiler

Krasic'le fena dalga geçtiler
Krasic'le fena dalga geçtiler
Bastia, Fenerbahçe'den kiraladığı Milos Krasic'te hayal kırıklığı yaşadı, Fransız basını, Sırp futbolcuyla dalga geçmeye başladı.

Football France internet sitesi, Sırp futbolcu ile ilgili kurmaca bir haber düzenleyerek, Bastia’da oynayan oyuncunun gerçek Milos Krasic olmadığını okuyucularına duyurdu.

Fenerbahçe'ye 100 milyon TL'lik destek


Skorer.com'da yer alan habere göre; futbolcunun düşük performansından dolayı hareket geçen Bastia'nın bir inceleme başlattığı ve inceleme sonucunda Milos’un ikiz kardeşi Krakor’un, erkek kardeşinin yerini aldığının ortaya çıktığı ifade edildi. Kulübün oyuncu için DNA testi yaptırdığı belirtilirken, test sonuçlarının futbolcunun Milos Krasic değil, kardeşi Krakor Krasic olduğunu kanıtladığı belirtildi.

Sezon başında sarı-lacivertli ekipten Bastia’nın yolunu tutan Krasic, 26. haftası geride kalan ligde 17 maça çıktı ve 2 gole imza attı. Son haftalarda sıkça yedek kulübesine mahkum olan Sırp futbolcu, artık alay konusu olmaya başladı.

Fransız kulübünün, sezon sonunda Krasic'in bonservisi için Fenerbahçe’nin kapısını çalmasının beklenmediği dile getirildi.

Fenerbahçe'yi korkutan şüphe