Krasic'ten Fenerbahçe açıklaması

Krasic'ten Fenerbahçe açıklaması
Krasic'ten Fenerbahçe açıklaması
Bastia'da formunu yükselten Sırp futbolcu, Türkiye performansını değerlendirirken, merak edilen Fenerbahçe sorunu yanıtladı.

Fenerbahçe 'den kiralık olarak Fransa'nın Bastia takımına giden Milos Krasic, yavaş yavaş forma girmeye başladı. Son olarak Evian'ı 2-0 yendikleri maçta fileleri havalandıran oyuncu içini Sırp basınına döktü.

Fenerbahçe Avrupa'da ilk 20'de


Skorer.com'da yer alan habere göre; deneyimli futbolcu, "Fransa’da futbol oynamak kolay değil. Her takım güçlü ve bunu sahaya yansıtıyor. Çok koşuluyor. Bastia’nın 4-4-1-1 ve 4-3-3 oyun sistemleri bana uyuyor. Bu yüzden şanslıyım. Takıma alıştım ve artık ritmimi bulmaya başladım. En büyük hedefim tekrar Sırp Milli Takımı formasını giymek" dedi.

Krasic, Fenerbahçe'ye geri dönüp dönmeyeceği konusunda ise "Hala Fenerbahçe’nin oyuncusuyum. Mayıs'ta oraya dönüp neler olacağına bakacağım. Ya orada devam edeceğim ya da başka bir takıma gideceğim. Aslında bunu konuşmak için erken. Özellikle gelecek sene sadece 5 tane yabancı oyuncu oynayabileceğini düşündüğümüzde... Türkiye ile ilgili en çok üzüldüğüm nokta orada ne kadar iyi bir oyuncu olduğumu gösterememek ve gerçek performansımın çok altında kalmak oldu. Sakatlıklar bu konuda benim elimi kolumu bağladı. Sakat olmadığım zamanlarda da çok iyi olamadım" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım'ın keyfine diyecek yok