Krasic'ten ilginç itiraflar

Krasic'ten ilginç itiraflar
Krasic'ten ilginç itiraflar
Fenerbahçe'nin 7 milyon euroya transfer ettiği Milos Krasic, sarı-lacivertli takıma gelmeden önce büyük bir sakatlık yaşadığını söyledi.

Uğur DEMİRKIRDI / İSTANBUL (DHA) - Sarı-lacivertli formayı giydiği bir sezon boyunca hayal kırıklığı yaşatan Milos Krasic, Rus basınına ilginç açıklamalarda bulundu.

Yobo dayı yolcu!

" FENERBAHÇE 'DEN BAŞKA İSTEYEN TAKIM YOKTU"

7 milyon euro bonservis bedeliyle Fenerbahçe'ye transfer olan Krasic, "2012'nin başında Zenit beni istiyordu. Bu transferi reddetmem büyük bir hataydı, keşke kabul etseydim. Juventus'tan ayrılmak zor gelmişti. Bir yıl boyunca güzel oynamıştım, ama sonra işler değişmeye başladı. Zenit de istemiyordu artık. Fenerbahçe'den başka isteyen bir takım yoktu ve ayağımda 9 santimlik bir yırtık vardı. Doktorlarım bunun çok büyük bir sakatlık olduğunu söyledi. Fenerbahçe'de de çok fazla yeni oyuncu vardı. Oynamam gerekiyordu, yedek oturmam değil. Ben de kiralık gitmeyi kabul ettim" dedi.

Fenerbahçe'den taraftarına uyarı


"SPARTAK MOSKOVA'YA DA 'HAYIR' DEMEM"

Fransa 'nın Bastia takımında kiralık oynayan 29 yaşındaki futbolcu, "Takım çok küçük, ama tanrıya şükür ki futbol oynayabiliyorum. Gol atıyorum. Rusya'dan teklif gelirse seve seve kabul ederim. Ülkeyi, futbolu, insanları seviyorum" ifadelerini kullandı.

CSKA Moskova'da oynamış olmasına rağmen Spartak Moskova'dan gelecek bir teklife 'hayır' demeyeceğini itiraf eden Krasic, CSKA'daki eski hocası Valeri Gazzaev'in de kendisi için ikinci bir baba olduğunu söyledi.

F.Bahçe'de küfüre ödenen rakam