'Küçük hesaplar yapmayalım'

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, camiasına, kulübün yayınladığı dergiye verdiği demecinde, "Fenerbahçe'yi koşulsuz sevin" çağrısı yaptı.

İSTANBUL - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, camiasına, kulübün yayınladığı dergiye verdiği demecinde, "Fenerbahçe'yi koşulsuz sevin" çağrısı yaptı. Camiaya seslenen Yıldırım şöyle devam etti: "Bu büyük camiaya verdiğiniz destek karşılıksız olsun. Bazen hepimiz aynı tuzağa düşeriz ama küçük hesaplardan uzak duralım. Kulübümüzün yaşadığı bir talihsizlik, kimse için ümit olmasın."
Kulübün kendisinden daha önemli olduğunun altını çizerek şöyle konuştu: "Bu yıl, kazansak da kaybetsek de varını yoğunu Fenerbahçe için ortaya koyan, iyi niyetli ve çalışkan bir ordu var. Bu mücadeleci insanlar aynı özveriyi gittikleri her yerde gösteriyorlar ve bu yılı diğerlerinden farklı kılan en önemli faktörlerden biri, işte bu niyet, kazanma hırsı, son dakikaya kadar pes etmeyen Fenerbahçe ruhudur."
Hakan'ın durumu netleşiyor
Teknik direktör Daum'un disiplinsiz davrandığı gerekçesiyle kadro dışı bıraktığı Hakan Bayraktar'ın durumu bugün netlik kazanacak. Alman hoca bu futbolcuyla idman öncesi görüşerek son kararını verecek. Beşiktaş derbisinde eski takımına karşı ilk kez sahaya çıkacak Daum'un oyuncularıyla bugün bir toplantı yaparak uyarılarda bulunması bekleniyor. 'www.fenerhaber.net' sitesinde süren 'Fenerbahçe'nin kötü sonuçlar almasındaki sorun nedir?' anketine katılan taraftarların yüzde 67'si 'Kadro yetersiz' yönünde görüş bildirdi. (Spor Servisi)