Kulüp 'istifa' dedi, Denizli yalanladı

Kulüp 'istifa' dedi, Denizli yalanladı
Kulüp 'istifa' dedi, Denizli yalanladı
Azerbaycan Premier Ligi takımlarından Hazar Lenkeran'ın teknik direktörü Mustafa Denizli, kulüp tarafından yapılan 'istifa etti' açıklamasının doğru olmadığını duyurdu.

İSTANBUL - Mustafa Denizli, Lenkeran takımındaki görevine devam ettiğini vurgulayarak, "Hazar Lenkeran'daki görevimden istifa etmiş değilim, hala takımın başındayım. Kulüp başkanı ile gelecekte yapılması gerekenler konusunda bir fikir ayrılığı yaşadığımız doğru, ama istifa ile sonuçlanmış bir durum yok" diye konuştu.

Yönetim ile önümüzdeki hafta bir araya geleceğini belirten tecrübeli teknik adam, "Şu an İstanbul'a geldim ama önümüzdeki hafta gidip kendileriyle görüşeceğiz. Gelecek ile ilgili yapılması planlanan çalışmalar doğrultusunda her şey önümüzdeki hafta netleşecek. Başkan ve benim bazı konularda fikir ayrılığı yaşamamız son derece doğal" ifadelerini kullandı.

Bu gelişmeye rağmen Hazar Lenkeran Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Denizli ile yollarının ayrıldığını duyurdu. Açıklamada kulüp başkanı ve yönetim kurulunun, Türk hocaya görev yaptığı zaman içerisinde verdiği hizmetler için teşekkür ettiği vurgulandı. (AA)