Kütahyalı: Kaynağımı açıklamam

Kütahyalı: Kaynağımı açıklamam
Kütahyalı: Kaynağımı açıklamam
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, teknik direktör Fatih Terim ile arasındaki telefon mesajlaşmasının basında yer almasıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında tanık olarak ifade verdi. Mesajları açıklayan gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı ise "Haber kaynağımı açıklamam" dedi.

KÜTAHYALI MESAJLARI AÇIKLADI, TERİM ŞİKAYETÇİ OLDU

Aysal ile Terim arasındaki SMS mesajlarının gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı tarafından bir televizyon programında yayınlanması üzerine Fatih Terim şikayette bulunmuş, bu şikayet üzerine de Kütahyalı hakkında 'özel hayatın gizliliğini ihlal ve kişisel verilerin izinsiz yayınlanması' suçlamasıyla soruşturma başlatılmıştı.

ÜNAL AYSAL 'TANIK' OLARAK İFADE VERDİ

Soruşturma kapsamında bugün Ünal Aysal, Cumhuriyet Savcısı Hasan Bölükbaşı'na tanık sıfatıyla ifade verdi. Aysal'a söz konusu mesajlara basının nasıl ulaşmış olabileceğinin sorulduğu ifade edildi. Aysal'ın ise bu mesajların basına nasıl ulaştığını bilmediğini söylediği belirtildi. Aysal'ın ise konuyla ilgili bir bilgisi bulunmadığını söylediği öğrenildi.

KÜTAHYALI " HABER KAYNAĞINI" AÇIKLAMAYAĞINI BİLDİRDİ

Razim Ozan Kütahyalı'nın da soruşturma kapsamında daha önce şüpheli sıfatıyla ifade verdiği ve mesajlara nasıl ulaşatığıyla ilgili soruya 'haber kaynağını açıklamayacağı' şeklinde cevap verdiği öğrenildi. Cem TURSUN (DHA)