Kuyt: Böyle bir nefret görmedim

Kuyt: Böyle bir nefret görmedim
Kuyt: Böyle bir nefret görmedim
Fenerbahçeli futbolcu Dirk Kuyt, tatil edilen Trabzonspor maçında yaşananlar için "En ağır ceza neyse o verilmeli" dedi.

Sarı-lacivertli takımın Hollandalı futbolcusu Kuyt, Trabzonspor- Fenerbahçe maçının çıkan olaylar nedeniyle iptal edilmesini değerlendirdi.

Dünyaya rezil olduk!

"YÜZÜ KAN OLMUŞ POLİSLER GÖRDÜM"

De Telegraph gazetesine konuşan Dirk Kuyt, "Yaşanılanlar çok tehlikeli şeylerdi. Daha önce böyle bir nefret görmedim. Yüzü kan olmuş polis memurları gördüm. Sonrasında bizler de zırhlı polis otolarıyla stattan tahliye edildik. Kalecimiz Volkan'ın üzerine meşale geldi. Tişörtünde kara bir delik açıldı. Hakem içeri davet etti ve hemen soyunma odasına kaçtık, kendimizi oraya kilitledik. Neyse ki hemen güvenlik güçleri gelip bizi korumaya aldı. Ancak dışarıda olaylar devam ediyordu, sahaya her türlü şey atılıyordu. Bıçak, meşale, cep telefonu hatta kapı kolu bile" ifadelerini kullandı.

Yıldız oyuncu, "Bence bu olanlardan sonra en ağır ceza neyse o verilmeli. Türkiye 'de çok çekişmeli ve tansiyonu yüksek maçlar oynanıyor ancak Trabzon'da yaşananlar tarif edilemez" dedi. Mustafa Akın (DHA)

Onur: Ölene dek savaşacağız