Kuyt'tan kostümlü prova

Kuyt'tan kostümlü prova
Kuyt'tan kostümlü prova
Ligin ilk devresini G.Saray'a 8 puan fark atarak lider kapatan F.Bahçe'de moraller yerinde. Bu durum yeni yıl kutlamalarına da yansıdı. Kuyt, verdiği kostümlü yılbaşı partisiyle adeta şampiyonluk provası yaptı.

Fenerbahçe ’nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, yeni yılı muhteşem bir partiyle kutladı. Kutlama için ülkesine gitmek yerine İstanbul ’da kalan Hollandalı evinin bahçesinde kostümlü bir yılbaşı partisi düzenledi.
Fenerbahçe Kulübü’nün internet sitesinden dün yapılan, Kuyt ve ailesinin düzenlediği kostümlü partide, Hollanda’dan gelen davetlilerin yanı sıra Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ile kulüp doktoru Burak Kunduracıoğlu’nun da katıldığı kaydedildi. Çeşitli film karakterlerinin kostümlerini giyen konuklar oldukça renkli ve ilgi çekici görüntüler sergilediler.

Avrupa ’nın on numarası

Sarı Lacivertliler, Avrupa liglerinin en golcü onuncu takımı oldu. Maç başına 3.11 gol ortalamasıyla komşudan Olympiakos’un 1. olduğu sıralamada F.Bahçe 2.52 ile 10. basamakta yer aldı. İkinciliği 3.05’le Moldova’nın Sheriff takımı alırken, 2.90’l Avusturya’nın Salzburg takımı üçüncü oldu. Barcelona ve R.Madrid 4.88’lik ortalamayla dördüncüğü birlikte işgal ettiler.Devler Ligi şampiyonu B.Munih 2.62 ile 8. sırada yer aldı.

1 maç boş geçti

Süper Lig’de 8 yıl sonra 40 gol barajını geçip rakip fileleri 43 kez sarsan Kanarya, 17 maçın 16’sında da fileleri havalandırdı. Fenerbahçe sadece Kadıköy’de 0-0 biten Trabzonspor maçında gol sevinci yaşamayadı. Diğer yandan sarı lacivertliler gol sevinlerini en çok son periyotta yaşadı.43 golün 12’si 76-90. dakikaları arasında kaydedildi. Haberimizin görseli Dirk Kuyt, ilk devre 7 kez gol sevinci yaşadı. En golcü isimse 9 kez fileleri havalandıran Sow oldu.