'Kuzey Londra' Arsenal'den sorulur

'Kuzey Londra' Arsenal'den sorulur
'Kuzey Londra' Arsenal'den sorulur
İngiltere'de Kuzey Londra Derbisi'nde Arsenal, evinde ezeli rakibi Tottenham'ı beş golle geçti. Gol perdesini 10. dakikada konuk ekipten eski Arseanlli Adebayor açtı. Tecrübeli oyuncu yedi dakika sonra da kırmızı kart gördü. Bu andan sonra...

İngiltere ’de Kuzey Londra Derbisi’nde Arsenal, evinde ezeli rakibi Tottenham’ı beş golle geçti. Gol perdesini 10. dakikada konuk ekipten eski Arseanlli Adebayor açtı. Tecrübeli oyuncu yedi dakika sonra da kırmızı kart gördü. Bu andan sonra kontrolü eline geçiren ‘Topçular’, 23’te Mertesacker ile beraberliği yakalarken 41’de Podolski, 45+2’de de Giroud ve 58’de Cazorla ile farkı üçe çıkardı. Bale 69’da skoru 4-2’ye getirdi. Noktayı ise Walcott koydu: 5-2. Diğer sonuçlar: Liverpool-Wigan: 3-0, M. City-A. Villa: 5-0, Newcastle-Swansea: 1-2, QPR-Southampton: 1-3, Reading-Everton: 2-1, W. Bromwich-Chelsea: 2-1.

Zenit ligden çekilebilir
Rusya Ligi’nde Dinamo-Zenit maçı, 36. dakikada atılan sis bombasının Dinamo kalecisi Shunin’i geçici süre kör etmesinden sonra durduruldu. Zenit Genel Menajeri Maxim Mitrofanov verilecek cezanın lige devam edip etmeme kararını etkileyeceğini belirtti.


  ETİKETLER:

  Londra

  ,

  İngiltere

  ,

  Rusya

  ,

  Arsenal

  ,

  Kırmızı

  ,

  gol

  ,

  kuzey