Lamar Odom genelevde baygın halde bulundu

Lamar Odom genelevde baygın halde bulundu
Lamar Odom genelevde baygın halde bulundu
Basketbol kariyerinde Miami Heat, Dallas Mavericks, Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers formaları giyen ABD'li oyuncu Lamar Odom, Las Vegas'ta bir genelevde bilinci kapalı bir halde bulunurken, hastanede tedavi altına alındı.

ANKARA - NBA'in resmi internet sitesinde yer alan habere göre, Nevada'da bir randevuevinde bilinci kapalı bir halde bulunan Lamar Odom'un Las Vegas'ta hastaneye kaldırıldığı ve sağlık durumunun stabil olduğu belirtildi.

Haberde, Odom'u hastaneye taşımak için helikopter getirildiği, uzun boyu nedeniyle araca sığmamasının ardından karayoluyla taşınmak zorunda kaldığı ifade edildi.

NBA'in en renkli simaları arasında yer alan 35 yaşındaki Odom, ABD 'li televizyon yıldızı Khloe Kardashian ile 2009 yılında yaptığı evlilikle ülke basınında uzun süre gündemde kalmış ve 2013'te boşanmıştı.

Uzun zamandır uyuşturucu ve alkol tedavisi gören Odom, basketbol kariyerinde Miami Heat, Dallas Mavericks, Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers formalarını giymişti. ABD'li basketbolcu, Lakers forması giydiği dönemde 2 kez şampiyonluk yüzüğü takmıştı. (AA)


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  İnternet

  ,

  Basketbol

  ,

  Ankara

  ,

  NBA

  ,

  helikopter

  ,

  ülke

  ,

  Resmi

  ,

  miami