Lazio, Gabriele'nin anısına

Boro'nun Villa'dan fark yemesi iyi oldu yoksa Gençler'in 90'da yediği golle kafayı yiyebilirdim! Şampiyonlar Ligi'nde 16 maç
içinden seçmeler şöyle:
Haber: BENER ONAR / Arşivi

Boro'nun Villa'dan fark yemesi iyi oldu yoksa Gençler'in 90'da yediği golle kafayı yiyebilirdim! Şampiyonlar Ligi'nde 16 maç içinden seçmeler şöyle:
M. United-S. Lizbon: İngilizlerin gruptan çıkmayı garantilemesi Portekiz ekibi için avantaj. United'ın eksikleri nedeniyle Bolton'a kaybettiğini biliyoruz. Bu durumda Lizbonlulara çifte şans oynanabilir.
Lyon-Barcelona: Haftanın gollü geçmeye aday bir kapışması Fransa'da. Çekinmeden '2.5' golün üstüne oynayın. Verilen oran da hiç fena değil çünkü.
S. Bükreş-S. Prag: Romenler için bu maç onur mücadelesi. Sıfır çekmemek için kazanmak zorundalar. Garanticilere tavsiye edilirler.
Stuttgart-Rangers: Rangers'ın bu noktaya gelmesi şans. Lyon'u deplasmanda yendikleri maç bana Atkinson: 3-Galatasaray: 0 karşılaşmasını hatırlatmıştı. Stuttgart da karizmayı toparlar.


Büyütmek için tıklayınız

Benfica-Milan: Milan'da Inzaghi ve bu sezonun formda ismi Ambrosini yok, Seedorf'un da oynaması şüpheli. Sürpriz arayanlar '2' dışındaki ihtimalleri değerlendirsin.
Beşiktaş-Marsilya: Bana öyle geliyor ki Beşiktaş, yeni bir seyirci gazıyla Marsilya'yı yenecek. Teknik bir yorum yapmıyorum. Bu bir his sadece.
Lazio-Olympiakos: İtalyanlar, beklenmedik bir başarıyla son 16 yolunda iddialı konuma geldi. Gabriele Sandri'nin polis tarafından öldürülmesinden sonra Lazio taraftarı 'Olimpico'ya daha motive gidiyor. Bizim komşu takımın şansı yok.
Liverpool-Porto: Liverpool hücum hattında formunu yakalamış durumda. Son Newcastle maçında 3-0 kazandılar, bir o kadar da kaçırdılar. Bu maç '2.5' golün üstü bitmeye aday.
Rosenborg-Chelsea: İki takıma da beraberlik yarıyor. Rosenborg bir sürpriz daha yapabilir.