Lazio'lu futbolcular taraftar gördü!

30 bini aşkın Siyah-Beyazlı taraftar, İnönü Stadı'nı bayram yerine çevirdi. Karşılaşmanın başlamasına 1.5 saat kala sahaya çıkan Lazio'lu
oyuncular, yoğun tezahürat karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

  • 30 bini aşkın Siyah-Beyazlı taraftar, İnönü Stadı'nı bayram yerine çevirdi. Karşılaşmanın başlamasına 1.5 saat kala sahaya çıkan Lazio'lu
    oyuncular, yoğun tezahürat karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Özellikle bayrak ve flamaların açıldığı ve bu nedenle de taraftarların görünmediği sırada, konuk ekip oyuncuları uzun süre hayranlıkla tribünleri izledi.
  • Sakatlığı nedeniyle uzun süredir forma giyemeyen İbrahim, Lazio karşısında ilk onbirde sahaya çıktı. Son beş maçta forma giyemeyen İbrahim, tribünlerden büyük ilgi gördü ve sahadaki mücadelesiyle alkışlandı.
  • Beşiktaş taraftarlarının İtalyanca pankartları da oldukça ilginçti. 'Anneciğim Türkler', 'Cehennemi size ölmeden yaşatacağız' yazılı olanların yanı sıra İtalya'da ırkçı olarak bilinen Lazio takımı taraftarları için de, naziler ve eski İtalyan lider Mussolini aleyhinde de çeşitli pankartlar açıldı.
  • İtalya devlet televizyonu RAI, Irak'a yönelik askeri harekatın başlamasından dolayı, 'etik bir seçim' yaparak karşılaşmayı yayınlamama kararı aldı. Roberto Mancini, "RAI'de yayınlanmaması gereken o kadar fazla program varken maç mı etiğe aykırı?" yorumunda bulundu.
  • İnönü'de oynanan maçlarda kırmızı forma ile maç kaybetmeyen Siyah-Beyazlılar dün geceki karşılaşmaya uğur getirsin diye yine kırmızı forma ile çıktı, ancak erken gelen iki golle yenilmekten kurtulamadı.