Levent Kızıl: Fenerbahçeli değilim

Bursaspor Başkanı Levent Kızıl, Fenerbahçeli olmadığını söyledi. Takımının 4-0 mağlup olduğu Fenerbahçe maçında Bursalı taraftarların 'hışmına' uğrayan...

BURSA - Bursaspor Başkanı Levent Kızıl, Fenerbahçeli olmadığını söyledi. Takımının 4-0 mağlup olduğu Fenerbahçe maçında Bursalı taraftarların 'hışmına' uğrayan Kızıl yapılanların tesadüf olmadığını Bursaspor başkanlığına aday olduğundan beri aynı senaryoyu ortaya koyduklarını iddia etti. Kızıl, "Ne yazık ki Fenerbahçe maçında ikinci yarıda peş peşe gelen goller sonucunda sözde Bursasporlu olup, kendi çıkarlarından başka şey düşünmeyen insanlar, aynı senaryoyu sahneye koyarak hedeflerine ulaştıklarını sanmışlardır" dedi.
Geçen yılki Antalya maçı gibi Fenerbahçe maçında da 'satılmış' durumuna düşürüldüğünü vurgulayan Kızıl şöyle konuştu: "Maçtan sonra istifa etmediysem, sebebi ne sayın Aziz Yıldırım, ne de Bursa Belediye Başkanı Hikmet Şahin'dir. Devam kararım şehrime, futbolcularıma olan sorumluluğum ve Bursasporluluğumdandır. Fenerbahçeli olmadığım gibi Bursaspor hariç hiçbir kulübün kongre üyesi değilim." (Spor Servisi)