Leverkusen'in Hakan Çalhanoğlu şaşkınlığı

Leverkusen'in Hakan Çalhanoğlu şaşkınlığı
Leverkusen'in Hakan Çalhanoğlu şaşkınlığı
Bayer Leverkusen Teknik Direktörü Roger Schmidt, futbolcusu Hakan Çalhanoğlu'nun Türk Milli Takımı'na çağrılmamasına şaşırdığını söyledi.

Roger Schmidt, Fatih Terim tarafından A Milli Takım kadrosuna davet edilmeyen Hakan Çalhanoğlu’na övgüler yağdırdı. Köln Express Gazetesi’nden Thomas Gassmann’ın sorularını yanıtlayan Schmidt, Hakan Çalhanoğlu, Ömer Toprak ve Gökhan Töre arasında geçen silahla tehdit olayı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

"KENDİLERİNİ ZORLA DAVET ETTİREMEZLER"

Schmidt, “Bunun konuşulması gerekiyordu, tıpkı günlük hayatta olduğu gibi. Türkiye Futbol Federasyonu nasıl bir yol izleyeceğine karar vermeli. Hakan’ın yapabileceği bir şey yok. Konuyla ilgili bizlere de henüz bir dönüş yapılmadı. Hakan ve Ömer yaşananları kabullenmek zorundalar. Kendilerini davet ettirme şansları yok” dedi.

"HAKAN SIRADIŞI BİR YETENEK"

Hakan Çalhanoğlu’na övgüler yağdıran deneyimli teknik adam, “Hakan kendinden çok emin. Kritik anların otantik bir şekilde üstesinden gelebilecek bir yapıya sahip. Bu kadar genç bir oyuncunun böyle sağlam bir kişiliğe sahip olması alışılmışın dışında” dedi. ( Hürriyet )