'Lincoln, burada Almanya'dan daha çok oynuyor'

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, UEFA Kupası'nda henüz maç kazanamamalarının kendisini çok rahatsız ettiğini söyledi. Kalli, dünkü antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlarken...

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, UEFA Kupası'nda henüz maç kazanamamalarının kendisini çok rahatsız ettiğini söyledi. Kalli, dünkü antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, gruptaki ilk iki maçta birer devre iyi oynadıklarını belirterek, "Ama bu iki iyi yarıya rağmen kazanılmış bir puanımız yok" dedi. "Alacağımız bir galibiyetle UEFA Kupası'nda da yine doğru yola gireceğimize inanıyorum" ifadesini kullanan Alman çalıştırıcı, "Ligde ve kupada işler istediğim gibi gidiyor ama UEFA Kupası'nda da istediğimiz yola girebilmemiz için Panionios maçını almamız gerekiyor" şeklinde konuştu.
'İlk 11' için bana yardım edin'
Barış'ın oynamamasının kesinleştiğini belirten Kalli, diğer sakatların durumunun netleşmediğini söyledi. Alman teknik adam, kadrolarındaki beş golcünün de hazır durumda olduğunu kaydederek, şöyle devam etti: "Belki onlardan birini defansa veya orta sahaya alabiliriz. Siz de bana hazırlayacağınız bir 11'le yardımcı olabilirsiniz. Eğer böyle 11'ler gelirse gözden geçireceğim, söz. Hasan'ın durumu belli değil, sakatlıklardaki gelişmelere göre durumu değerlendireceğiz. 10 kişiyle çıkmayacağız, o kesin. Forvet derken, Arda, Serkan ve Lincoln'ü kastettim. Orta sahada Hasan da oynayabilir."
Feldkamp, "Lincoln'ün sezon başıyla şu anda oynadığı futbol arasında fark var mı?" şeklindeki soruya net bir cevap vermekten kaçınırken "Almanya'da oynadığı fut-bola göre büyük fark var. Burada, Almanya'da oynadığından daha fazla oynuyor. Umarım, sakatlık olmadan oynamaya devam eder" yorumunda bulundu.