Lincoln'ün durumu şüpheli

Galatasaray, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını dün de sürdürdü. Teknik direktör Feldkamp, yöneticilerle görüşme yaptığı için idmana katılmadı.

İSTANBUL - Galatasaray, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını dün de sürdürdü. Teknik direktör Feldkamp, yöneticilerle görüşme yaptığı için idmana katılmadı. İdmanda girdiği iddiayı kazanan Ümit, Arda'ya elini öptürürken sakatlığı süren Lincoln ise çalışmaya katılma-dı. Kulüp doktoru İlker Yücesir, Lincoln'ün dün de idmana çıkmamasının, Fenerbahçe maçında oynama şansını azalttığını söyledi. Lincoln'ün durumunun her geçen gün iyiye gittiğini belirten Yücesir, "Sakatlığının, bu oyuncuyu maçta oynatıp oynatmayacağı konusunda net bir şey söyleyemiyorum. Antrenmana çıkmaması, ümitleri azaltmasına rağmen, hem o hem biz son şansımızı deniyoruz. Ancak ihtimal her geçen gün azalıyor" dedi. Linderoth'un da çok uzun süre ağrılarla oynadığını açıklayan Yücesir, bu futbolcunun oynamasının iyileşme süresini artıracağını kaydetti. Yücesir Ayhan Akman için de "Sıkıntıları hâlâ sürüyor" yorumunda bulundu.
Bu arada Galatasaraylı az sayıda taraftar, antrenman sırasında futbolculara moral vermeye çalıştı. Tezahüratlar yapan taraftarlar desteklerini belirtirken, bir taraftar da sahaya girerek oyunculara yöneldi. Ancak, güvenlik görevlileri olaya hemen müdahale ederek, taraftarı dışarı çıkardı. (Spor Servisi)