Lincoln'ün kulübü sorun

Galatasaray'ın Brezilyalı Lincoln ile kesin olarak anlaşmaya vardığı ancak Schalke Kulübü'nün pürüz çıkardığı belirtildi.

İSTANBUL - Galatasaray'ın Brezilyalı Lincoln ile kesin olarak anlaşmaya vardığı ancak Schalke Kulübü'nün pürüz çıkardığı belirtildi. İddialara göre Schalke'nin 6,5 milyon avroluk bonservis bedelinde indirime yanaşmaması bu transferi geciktiriyor. Ancak İstanbul'a gelmeye kararlı olduğu ifade edilen Lincoln'ün menajeri ile yaptığı görüşmelerin ardından Schalke ile bağlarını tamamen kopardığı öne sürüldü. Gelsenkirchen temsilcisinin yöneticileri, Lincoln'ü yumuşatmaya çalışırken, Brezilyalı oyuncunun Galatasaray'a transferi gerçekleşmese bile ayrılmayı kafasına koyduğu öğrenildi. Alman basınında çıkan haberler de Lincoln'ün Galatasaray yolunda olduğunu yazarken, teknik direktör Feldkamp'ın bu oyuncuyu çok istediği belirtildi.
Bu gelişmeler üzerine Galatasaray, Schalke'den gelecek cevabı beklemeye başladı. Lincoln'ün transferinin hafta sonuna kadar olumlu ya da olumsuz şekilde sonuçlandırılması bekleniyor. (dha, Spor Servisi)