Lionel Carole'ün şanssızlığı

Lionel Carole'ün şanssızlığı
Lionel Carole'ün şanssızlığı
Galatasaray'ın Fransız savunma oyuncusu Lionel Carole'ün sakatlığı hem kendisini hem de sarı-kırmızılı takımı yaktı.

İSTANBUL - Fransa 2. Lig ekibi Troyes'den sessiz sedasız transfer edilen Lionel Carole, Galatasaray forması altında sergilediği performansla kısa sürede Premier Lig ekiplerinin radarına girmeyi başardı. İngiliz kulüpleri ile çalışan önemli bir menajerlik şirketinin, sarı-kırmızılıları arayarak genç oyuncunun aldığı ücret ve bonservis fiyatı ile ilgili bilgi istediği öğrenildi.

Galatasaray'a Şampiyonlar Ligi'nde çifte darbe!

Carole'ün Galatasaray'dan aldığı yıllık 700 bin Euro ücreti ucuz bulan menajerlik şirketinin, futbolcunun Premier Lig'e transferi için girişimlere başladığı, ancak Fransız oyuncunun sakatlığı nedeniyle transferin askıya alındığı iddia edildi.

UEFA'nın mali kriterlerine uyum sağlamak için maddi kaynak arayan Galatasaray yönetimi, bu gelişme karşısında adeta şok yaşadı. Sezon başında 1,5 milyon Euro'ya alınan Carole'ün bonservisinden en az 4-5 milyon Euro gelir elde edilmesi planlanırken, 23 yaşındaki oyuncunun sakatlığını atlatıp form tutması durumunda bu transferin sezon sonunda gerçekleşme olasılığının yüksek olduğu ifade edildi. Kadir ÇETİNÇALI (DHA)

Galatasaray'da Rodriguez krizi!