Lodeiro'dan Beşiktaş açıklaması

Lodeiro'dan Beşiktaş açıklaması
Lodeiro'dan Beşiktaş açıklaması
Beşiktaş'ın Borsa'ya kulübüyle görüşmelere başlandığını bildirdiği Uruguaylı orta saha Lodeiro, ülke basınına geleceğiyle ilgili açıklamalar yaptı.

Botafogo’nun Madureira’yı 2-1 yendiği Guanabara Kupası maçı sonrası konuşan Nicolas Lodeiro, çok güzel bir maç çıkardıklarını belirterek, "Top sürekli bizdeydi ve kazandık. Transferimle ilgili konuşacak olursam; şu an hala Botafogo'dayım. Takım arkadaşlarımı ve taraftarlarımı çok seviyorum. Ama futbolda ne olacağı hiçbir zaman belli olmaz. Sadece ayaklarımız yere basmalı" dedi.

Kasımpaşa - Beşiktaş maçının kararı ertelendi


Lodeiro'nun menajeri Gerardo Cano ise "Beşiktaş'la görüştüğümüz doğru. Oyuncum tekrar Avrupa 'da oynamak istiyor. Botafogo ise Lodeiro'nun kalmasını istiyor. Botafogo'ya saygı duyuyorum, ama ben bu teklifi değerlendirmek zorundayım" şeklinde konuştu.

Transfer için hem futbolcusunun hem de kendisinin istekli olduğunu vurgulayan Gerardo Cano, "Avrupa'da şartlar daha iyi ve Beşiktaş'ın teklifi Lodeiro'nun ilgisini çekiyor. Botafogo ile masaya oturup sorunları çözmeye çalışacağız" ifadelerini kullandı. Ali DANAŞ (DHA)

Tolga Zengin'in en zor maçı