Luce: Acele etmeyelim

Başkan Serdar Bilgili ile Bodrum'da buluşan Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu umut dolu mesajlar verdi. Tecrübeli hoca, yabancı forvet konusunda acele etmeyeceklerini belirterek, "Sinan ve Eser'den önümüzdeki sezon çok şey bekliyorum.
Haber: BİLAL MEŞE / Arşivi

MUĞLA - Başkan Serdar Bilgili ile Bodrum'da buluşan Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu umut dolu mesajlar verdi. Tecrübeli hoca, yabancı forvet konusunda acele etmeyeceklerini belirterek, "Sinan ve Eser'den önümüzdeki sezon çok şey bekliyorum. İkisi de çok yetenekli ve bu sezon büyük işler yapacaklar. İkisini gördükten sonra yabancı forvet konusunda karar vereceğiz, aceleye gerek yok" görüşünü dile getirdi.
Başkan Serdar Bilgili ise İtalyan oyuncu Guinti'nin bir yıllığına yeniden kiralanacağını, bu konudaki pazarlıkların da son aşamaya geldiğini söyledi. Bilgili, "Hocamızın istekleri doğrultusunda transfer konusunda emin adımlar atıyoruz. Guinti de büyük bir olasılıkla kalacak ve altı yabancı oyuncumuz olacak. Yedinci yabancı konusunda telaşa gerek yok. Lucescu da bu konuda hassas düşünüyor. Gerek duyduğu taktirde yedinci yabancı hakkımızı da kullanacağız" dedi.
Öte yandan Siyah-Beyazlılar'ın Galatasaray'dan transfer ettiği Emre Aşık, kendisini üç yıllığına Beşiktaş'a bağlayan sözleşmeye bugün imza atacak. Milli oyuncu böylece üç büyüklerde forma giyen oyuncular arasına ismini yazdıracak.
Kartal rakip bulamıyor
Kore'de katılacağı 'Barış Kupası' nedeniyle İsviçre kampını bir hafta geriye çeken Beşiktaş, Zürih'te maç yapacak takım bulamadı. Daha önceki programda bulunan turnuva maçlarının erkene alınması için yapılan başvuruya olumsuz yanıt alındı. Öte yandan yönetim, UEFA'nın talep ettiği 700 kişilik VIP tribün için hazırlıklara hemen başladı. Yeni tribünlerin 8 Ağustos'ta başlayacak lig maçlarına kadar yetişeceği açıklandı. Ayrıca yeni açık tribününün üstünün kapatılması için de çalışmalar sürüyor.