Luce sonuçtan çok memnun

Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Malatyaspor önünde üç golle alınan galibiyetin çok iyi bir sonuç olduğunu belirterek, "Açıkçası Malatyaspor'dan çekiniyordum.

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Malatyaspor önünde üç golle alınan galibiyetin çok iyi bir sonuç olduğunu belirterek, "Açıkçası Malatyaspor'dan çekiniyordum. Çünkü iyi bir kadro ve hocası var. Ancak biz de çok iyi mücadele ederek, kazanmasını bildik. Sonuçtan çok memnunum. Ortaya konan futbol gelecek için umut verdi. Sonuçta, daha farklı kazanabilirdik. Ama önemli olan üç puanı almak" ifadesini kullandı.
Lucescu, 109 gün sonra sahalara dönen İlhan Mansız'la ilgili olarak şu yorumunu yaptı: "İlhan'ı beklediğimden daha hazır gördüm. Ancak hâlâ eksikleri var. Zaman içinde daha iyi olacaktır. İlhan'a özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarında çok ihtiyacımız olacak." Rumen hoca, Lazio maçını düşündüklerine kaydederek, sözlerini şöyle noktaladı: "Rakibimizi tanıyoruz. Kontrataklarda çok etkili bir ekip. Ancak biz de tecrübe kazandık. Geçen yıla göre daha kolay gol bulabiriz. Çekinmiyoruz ama işimizin de kolay olmayacağı ortada. Hedefimiz iyi bir başlangıç." (Spor Servisi)