Luce'den Pascal'a özel izin

Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Pascal Nouma'ya jest yaptı. Fransız futbolcu, "İkinci yarıda maç trafiği çok yoğun, Fransa'daki ailemi sezon sonuna kadar göremeyeceğim" diyerek özel izin talebinde bulunduğu Rumen futbol adamından 'tamam' yanıtını aldı.

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Pascal Nouma'ya jest yaptı. Fransız futbolcu, "İkinci yarıda maç trafiği çok yoğun, Fransa'daki ailemi sezon sonuna kadar göremeyeceğim" diyerek özel izin talebinde bulunduğu Rumen futbol adamından 'tamam' yanıtını aldı.
Nouma, 6 Ocak'ta devre arası hazırlıkları için toplanacak Siyah-Beyazlı kafileye, üç gün sonra dahil olacak. Bu arada, Sergen Yalçın, Kaan Dobra, Tamer, Serdar, İbrahim, Ahmet Dursun, Bayram, Ahmet Yıldırım ve kaleci Göksel dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde idmanlara başladı.
Yönetim, Lucescu'nun isteğiyle orta sahaya takviye için çalışmalarına da hız verdi. Menacer Becali, Rapid Bükreş'te forma giyen 24 yaşındaki Maldaraşanu ile Alaves'de oynayan 25 yaşındaki Mara için temaslarını sürdürüyor. Siyah-Beyazlı kafile 11 Ocak'ta Antalya'da devre arası ilk etap kamp çalışmalarına start verecek. Kafilede 26 futbolcu olmasına karşın, sponsor firmadan 27 kişilik malzeme istenmesi dikkat çekti. (Spor Servisi)