Luce'nin Fernando aşkı

Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, şu günlerde hummalı bir transfer peşinde. Lucescu, sezon başında da Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Brezilya'nın Juventude takımında forma giyen genç futbolcu Fernando'yu, takıma katmak için büyük bir uğraş veriyor.
Haber: MEHMET ÇİFTÇİ / Arşivi

BARSELONA - Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, şu günlerde hummalı bir transfer peşinde. Lucescu, sezon başında da Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Brezilya'nın Juventude takımında forma giyen genç futbolcu Fernando'yu, takıma katmak için büyük bir uğraş veriyor.
Fernando'nun menaceri Gilmar Rinaldi'yi defalarca arayan başarılı çalıştırıcı, bu oyuncuyu mutlaka takımında görmek istediğini ifade etti. Gelişmeleri doğrulayan Rinaldi görüşmelerin yeniden başladığını, ancak Lazio'nun da bu oyuncuyla ilgilendiğini fakat Beşiklaş'ın teklifine sıcak baktığını söyledi. 22 yaşında Brezilya genç milli takımında forma giyen Fernando da teklifi doğruladı. Lucescu'yla çalışmaktan memnun olacaığını ve kulüplerin anlaşması halinde İstanbul'a geleceğini dile getiren genç oyuncu Beşiktaş'a seve seve geleceğini ifade etti. Önlibero olarak forma giyen Fernando'nun gelecek sezon Brezilya Milli Takımı'nda oynamasına kesin gözüyle bakılıyor. Beşiktaş, Malatyaspor maçının hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla başladı. İdmanda futbolcular, kondisyon ve istasyon çalışmalarının ardından yarı sahada çift kale maç oynadı. Sakatlıkları bulunan İbrahim, Ahmet Yıldırım, Maldaraşanu, Bayram, Pancu, grip olan Ahmet Dursun ve Ali Eren ile izinli olan İlhan Mansız ve Tayfur antrenmanda yer almadı.