Lucescu: En iyisi biziz

Trabzon karşılaşmasında sergilenen futbola ve alınan farklı sonuca övgüler yağdıran Lucescu, "Türkiye'nin en güçlü kadrosuna sahip olduğumuzu bir kez daha tekrarladık" dedi.

İSTANBUL - Trabzon karşılaşmasında sergilenen futbola ve alınan farklı sonuca övgüler yağdıran Lucescu, "Türkiye'nin en güçlü kadrosuna sahip olduğumuzu bir kez daha tekrarladık" dedi. Futbolcularının performansından çok memnun olduğunu belirten Rumen çalıştırıcı, "Rakibimizin UEFA Kupası'nda oynadığı Villarreal maçını izlemiş, gerekli önlemleri almıştık. Karşılaşmaya çok iyi başladık ve rakibin üzerinde büyük bir baskı kurduk. İki golü bulduktan sonra da iyice rahatladık" dedi.
Kendilerinen de, Trabzonspor'un da böyle bir sonucu beklemediğine dikkat çeken Lucescu şöyle konuştu: "Futbolcularım hafta içinde konuştuklarımızı asahaya yansıttılar. Sergen, Tayfur, Giunti gibi tecrübeliler görevlerini yaparken, takıma girmeye aday futbolcular da göz kamaştırdı. Artık Chelsea sınavına konsantre olmak zorundayız." (Spor Servisi)