'Lucescu ile anlaşıldı bile'

'Lucescu ile anlaşıldı bile'
'Lucescu ile anlaşıldı bile'
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim olacak? Mustafa Denizli, Lucescu ve Gerets isimleri konuşulurken, sarı-kırmızılıları 2001-2002 sezonunda şampiyon yapan Rumen hoca bir adım önde...

Radikal.com.tr - Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, teknik direktör Roberto Mancini'nin sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedilmesi sonrası NTV Spor 'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.   

"UZUN SÜRE ÖNCE ANLAŞMA SAĞLANDI"
 
" Galatasaray 'ın yeni sezonda nasıl bir yol haritası izlemesi gerekiyor?" sorusuna Demirkol, "Çok ketum iki aday var, ikisinden de laf almak zor. Mustafa Denizli, Beşiktaş ile anlaştığı gün yanında olan gazetecilere bile bir şey söylememişti. Lucescu da son ana kadar ser verip sır vermez. Bütün bu gelişmelere bakıldığında, bence Lucescu ile anlaşıldı bile. Hatta uzun süre önce anlaşıldı gibi. Demeçlerden hissettiğim bu" ifadelerini kullandı.
"LUCESCU BAŞKA BİR KLASMANDA"
 
Gündemde olan teknik direktör adaylarını değerlendiren ünlü yorumcu, "Eric Gerets'in olacağını sanmıyorum. Mustafa Denizli gelebilir tabii ki, bu tip kritik dönemlerde her zaman başarılı olmuştur. Ama Lucescu son 6 aydır sürekli gündemde. Ukrayna'nın durumu da ortada. Lucescu gelebilir, ama şöyle bir durum var; Lucescu artık yüksek bütçelerle çalışıyor. Genç oyuncuları satıp, kar ederek çalışıyor. Başka bir klasmanda. Yeniden o eski Türkiye standardına döner mi, dönebilir mi zaman gösterecek. Benim hissettiğim Lucescu ile anlaşıldı bile" ifadelerini kullandı.  

"Lucescu ile manevi bağımız var"