Lucescu isteyince oldu

Beşiktaş, ikinci yarı hazırlıklarını yaptığı çift idmanla sürdürürken, Antalya'daki ilk etap kampında sakatlıklıkları nedeniyle takımdan uzun bir süre ayrı kalan Ahmet Yıldırım ve Yasin Sülün çalışmada yer aldı.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Beşiktaş, ikinci yarı hazırlıklarını yaptığı çift idmanla sürdürürken, Antalya'daki ilk etap kampında sakatlıklıkları nedeniyle takımdan uzun bir süre ayrı kalan Ahmet Yıldırım ve Yasin Sülün çalışmada yer aldı. İki futbolcu, çift kale maçta görev yaparken, performanslarıyla teknik heyeti memnun ettiler. Ayrıca Pancu, Ali Cansun, Tayfur, Serdar da sergiledikleri futbolla göz doldurdu. Antrenmana, sakatlığı süren Bayram katılmazken, Sergen Yalçın ise fizyoterapist eşliğinde özel bir çalışmaya tabii tutuldu. Hasta olan Niyazi de koşu yapmakla yetindi.
Kaptanın takımı kazandı
Çift kale maçı sırasında futbolcuların bir hayli hırslı ve istekli oldukları gözlendi. Bu maçı kaptan Tayfur'un takımı 6-5 kazandı. Dünkü çalışmada Ali Cansun ile çarpışan kaleci Göksel kısa süreli bir sakatlık yaşadı. Siyah-Beyazlılar, ikinci etap kamp çalışmaları için bugün yeniden Antalya'nın Aksu beldesine gidecek.
Asbaşkan Yıldırım Demirören, üç yıllığına anlaştıkları Tayfur ile imza töreni yapmak için aceleye gerek olmadığını belirterek, "Törene şimdilik gerek yok, kendisiyle her konuda anlaşma sağladık" açıklamasını yaptı. Kaptan Tayfur da, "Sözleşmem sona erdiğinde 36 yaşında olacağım. Artık futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum. İmzayı ilerki günlerde, herhangi bir pürüz çıkarmaksızın atacağım" diye konuştu.
Menacer Sinan Engin, Antalya'da katılacakları turnuvada yer alan UEFA Kupası'ndaki rakipleri Slavia Prag ile karşılaşmayacaklarını belirterek, "Zaten bu turnuvada iki hazırlık maçı yapıp, İstanbul'a döneceğiz. Eğer turnuvada finale kalsak bile oynamayacağız" şeklinde konuştu. Öte yandan Siyah-Beyazlı taraftarlar, geçen hafta satışa sunulan kapalı tribün kombine biletlerine yoğun ilgi gösterdi.