Lucescu tatlı sert uyardı

Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Denizlispor maçı öncesi oyuncularıyla yaptığı toplantıda, artık puan kaybına tahammülleri olmadığını belirterek, "Artık tek hedefimiz var; şampiyon olmak. İki haftadır hepiniz çok iyi dinlendiniz.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Denizlispor maçı öncesi oyuncularıyla yaptığı toplantıda, artık puan kaybına tahammülleri olmadığını belirterek, "Artık tek hedefimiz var; şampiyon olmak. İki haftadır hepiniz çok iyi dinlendiniz. Sakatlar iyileşti. Bundan sonra kimseden mazaret duymak istemiyorum. Tüm gücümüzle şampiyon olmak için mücadele edeceğiz. Herkes aklını başına alsın, hata yapanı affetmeyeceğim" dedi. Rumen teknik adam Denizlispor ile yaptıkları Kupa maçını anımsatarak, "Rakibimiz, evindeki maçta az kalsın bizi yeniyordu. Çok güçlü ekip ve iyi oyunculara sahipler. Bu nedenle bu maçı ciddiye almak zorundayız" diye konuştu.
Pancu oynamaya hazır
Sağ dizindeki menüküs yırtığı nedeniyle ağrıları bulunan Pancu, Denizlispor maçında oynamak istediğini söyledi. Rumen futbolcu, "Ağrılarım sürüyor ancak takımın bu önemli maçta bana ihtiyacı var" derken, kulüp doktoru Yalçın Yavuzer, "Daha önce İlhan Mansız da benzer bir sakatlığı olmasına rağmen uzun süre oynamıştı. Pancu güçlü fiziğiyle sezon sonuna kadar oynayabilir" ifadesini kullandı.
Sezon başından bu yana sakatlıklarla boğuşan Sergen'in idmanda sağ adalesindeki ağrıları yine nüksetti. Tecrübeli futbolcunun durumunun ciddi olmadığı ve Denizlispor maçında oynayabileceği açıklandı. Sakatlığı süren Bayram ise düz koşu yapmakla yetindi. Siyah-Beyazlılar, Denizli maçı için bugün kampa girecek.