Lucescu terapiye başlıyor

Lig ve UEFA Kupası'nda kayıpsız yoluna devam eden Beşiktaş'ta gözler yarınki Gençlerbirliği kupa maçına çevrildi.
Teknik direktör Lucescu, Slavia Prag ve Göztepe maçlarını kazanmalarına rağmen futbolcularının motivasyon eksikliği yaşadığını ve rakibin hafife alınması nedeniyle iki maçta da sıkıntılar yaşadıklarını anımsatarak, şöyle konuştu:
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Lig ve UEFA Kupası'nda kayıpsız yoluna devam eden Beşiktaş'ta gözler yarınki Gençlerbirliği kupa maçına çevrildi.
Teknik direktör Lucescu, Slavia Prag ve Göztepe maçlarını kazanmalarına rağmen futbolcularının motivasyon eksikliği yaşadığını ve rakibin hafife alınması nedeniyle iki maçta da sıkıntılar yaşadıklarını anımsatarak, şöyle konuştu: "Maç biraz daha uzasaydı Slavia bizi eleyecekti. Göztepe önünde de benzer sıkıntı yaşadık. İkinci yarıda goller bulmasaydık, rakibimiz puan alabilirdi. Bundan böyle futbolcularımı psikolojik olarak maçlara hazırlamak için yeni bir çalışma programı uygulayacağız. Yoksa bundan sonraki maçlarda acı sürprizler yaşayabiliriz."
Beşiktaş'taki durumu yılan hikayesine dönen Cordoba, yönetimle görüşerek, Avrupa'dan teklifler aldığını ve bonservis konusunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istedi. Ancak yönetim Boca Juniors'ın istediği 2.5 milyon dolar bonservisi yüksek bulduğu için bu konuda kararsızlığını sürdürüyor. Rumen çalıştırıcının, idman öncesi son haftalarda hatalı goller yiyen Kolombiyalı eldivenle bir süre sohbet etmesi de dikkatleri çekti.
MR sonucu ödem belirlenen İbrahim ile Yasin'in durumu Gençlerbirliği maçından önce netlik kazanacak. Siyah-Beyazlıların UEFA Kupası çeyrek finalindeki rakibini belirleyecek Wisla Krakow-Lazio maçı da yarın oynanacak.