Lucescu usulü eğitim toplantısı

Beşiktaş Teknik Direktörü Lucescu, dünkü antrenman öncesi futbolcularıyla toplantı yaparak, Antalya'daki ilk etap kamp çalışmalarını değerlendirdi.

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Lucescu, dünkü antrenman öncesi futbolcularıyla toplantı yaparak, Antalya'daki ilk etap kamp çalışmalarını değerlendirdi. Üç cephede kendilerini yoğun bir maç trafiğinin beklediğini hatırlatan Rumen çalıştırıcı, "Başarılı olmak istiyorsanız çok çalışmalısınız. Özellikle ilk yarının son maçlarında gözle görülür düşüş yaşadık. İlk yarıdaki performansınızın üstüne çıkmak zorundasınız" dedi.
Lucescu konuşmasını şöyle sürdürdü: "Şampiyon olmuşuz gibi bir hava yaratılıyor. Henüz şampiyon değiliz. Ligin ikinci yarısında bizi zorlayacak güçlü rakipler var. Özellikle kendi sahamızda puan kaybetmemeliyiz. UEFA'da da her tur zorlu geçecek. Ayrıca Türkiye Kupası maçlarımız da var. Yorucu bir dönem bizi bekliyor. Gerçek yarış şimdi başlıyor. Öncelikle kafa olarak ikinci yarıya hazır olmayız."
Siyah-Beyazlılar, Antalya'daki kampın ikinci etabında 22 Ocak'ta G.Kore'nin Fuchan, 24 Ocak'ta Çek Sparta Prag'la özel maç oynayacak.
(Spor Servisi)