Lucescu'dan Avrupa takibi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları rakiplerini yakın takibe aldı. Rumen çalıştırıcı, İngiltere Ligi'ni yayınlayan NTV'den, Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri Chelsea'nin bu sezon ligde oynadığı, Liverpool, Blackburn Rovers ve Liecsther City maçlarının video kasetlerini alarak oyuncuları ile birlikte izlemeye başladı.

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları rakiplerini yakın takibe aldı. Rumen çalıştırıcı, İngiltere Ligi'ni yayınlayan NTV'den, Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri Chelsea'nin bu sezon ligde oynadığı, Liverpool, Blackburn Rovers ve Liecsther City maçlarının video kasetlerini alarak oyuncuları ile birlikte izlemeye başladı. Lucescu, gruptaki diğer rakipleri Sparta Prag ve Lazio'nun kasetlerini de almak için talimat verdi. Başarılı çalıştırıcı, geçen yıl Antalya'da yapılan hazırlık maçını da gözden geçirdi.
Siyah-Beyazlılarda dün sabah, saha çalışması için tesislere gelen teknik heyet ve futbolcular yağmur engeline takıldı. Sağanak şeklinde yağan yağmur nedeniyle idman salona alınmak zorunda kalındı. (Spor Servisi)