Lucescu'dan Trabzonspor'a ret

Lucescu'dan Trabzonspor'a ret
Lucescu'dan Trabzonspor'a ret
Trabzonspor yönetiminin bordo mavili takımı çalıştırması için girişimde bulunduğu Mircea Lucescu, teklifi kabul etmedi.

TRABZON - Mustafa Akçay ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktörlüğe ilk etapta yabancı bir ismi getirmek için araştırmalarına başlayan Trabzonspor , 2004 yılından beri Shakhtar Donetsk'i çalıştıran Mircea Lucescu'ya teklif götüdü. Bordo-mavili yöneticilere tekliflerinden dolayı teşekkür eden Romen teknik adam, "Shakhtar ile gönül bağım var. Buradan ayrılmayı düşünmüyorum" diyerek olumsuz cevap verdi.

Denizli'den Trabzonspor açıklaması


HAMİ MANDIRALI'NIN ZOR TERCİHİ

Kariyerli bir teknik adamı göreve getirmek isteyen yönetime özellikle yerel medya ve camianın önde gelen isimleri, sezon sonuna kadar Hami Mandıralı veya Trabzonlu başka bir teknik adamla devam edilmesinin doğru olacağı görüşünü savundular.

Yeni teknik direktör ile anlaşılana kadar takımı çalıştıracak olan yardımcı antrenör Hami Mandıralı, sıkıntıya girdi. Gustavo Colman ve Florent Malouda'nın sakatlığının büyük ölçüde geçmesi nedeniyle 6 kişilik yabancı kontenjanına alacağı isimleri belirlemekte sıkıntı yaşayan Mandıralı'nın, kadroda revizyona gidebileceği bildirildi. Hami Mandıralı'nın özellikle Akhisar Belediyespor karşısında yenilen 4 golde büyük pay sahibi olan savunma kurgusunu değiştirebileceği öğrenildi.

Ziya Doğan'dan Hacıosmanoğlu'na...


SONER FORMA İÇİN SABIRSIZLANIYOR

Trabzonspor'da yaşadığı uzun sakatlık dönemi nedeniyle takımdan ayrı olarak çalışan Soner Aydoğdu'nun sakatlığı geçti. Takımla birlikte çalışmalara başlayan genç orta saha oyuncusu, form tutup formayı kapmak için sabırsızlandığını söyledi.

Forma giymeyi çok özlediğini belirten Soner, "Bu kritik dönemde ben de takımıma katkı yapmak istiyorum. Bugüne kadar istediklerimi tam olarak yapamadım. Ancak bundan sonraki süreçte herkese gerçek futbolumu göstereceğimi düşünüyorum" dedi. Yunus Emre SEL (DHA)

Avcı'dan Trabzonspor açıklaması