Lucescu'dan uyarılar

Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, önemli bir zafere imza attıklarını, ihtiyaçları olan üç puanı elde ettiklerini belirterek, "Gençlerbirliği, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan üstün olduğunu göstermek istiyordu.

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, önemli bir zafere imza attıklarını, ihtiyaçları olan üç puanı elde ettiklerini belirterek, "Gençlerbirliği, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan üstün olduğunu göstermek istiyordu. Tüm güçlerini ortaya koyacaklarını söylemiştim. Artık tatile çıkabilirler çünkü üçüncülüğü garantilediler" dedi. Bu hafta Galatasaray'la oynayacakları maçı düşündüklerini belirten Lucescu, "Bu maçı yabancı televizyonlar da yayınlayacak.
Olumlu bir imaj vermek zorundayız" yorumunu yaparken, oyuncularına da uyarıda bulunarak, "Havaya girmeyin, bunun acısını daha önce çektik. Önce şampiyonluğu garantileyin, sonra bulutların üstüne çıkarsınız" dedi. Lucescu, İlhan ile ilgili olarak da "Her santrforun böyle zamanları vardır. Sadece golü düşünüyordu, hemen atmak istiyordu. Oysa sakin ve dengeli olmak böyle zamanlarda daha iyidir" diye konuştu. (Spor Servisi)