Lucescu'dan yönetime rapor

Beşiktaş Teknik Direktörü Lucescu, yönetime iç transfer raporu sundu. Rumen çalıştırıcı, Ronaldo'dan sonra sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Tümer, İbrahim, Ahmet Yıldırım ile ocak ayında sözleşme yenilenmesini istedi.

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Lucescu, yönetime iç transfer raporu sundu. Rumen çalıştırıcı, Ronaldo'dan sonra sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Tümer, İbrahim, Ahmet Yıldırım ile ocak ayında sözleşme yenilenmesini istedi. Ayrıca kiralık olarak forma giyen ve en az
iki yıl daha takımda kalmak isteyen İtalyan oyuncu Giunti ve üç yıl daha Beşiktaş forması giydikten sonra futbolculuk yaşantısına nokta koyma düşüncesi taşıyan Zago ile de ara transfer döneminde yeni sözleşme yapılmasını istedi. Rumen teknik adam, yabancı oyuncuların sözleşmesinin uzatılması konusunda takım içindeki dengelerin korunması yönünde talepte de bulundu. Ocak ayındaki kongre yüzünden sorun yaşayan Siyah-Beyazlı yönetimin, buna rağmen teknik heyetin isteği doğrultusunda beş futbolcu ile masaya oturacağı açıklandı. (Spor Servisi)