Lucescu'nun haklı gururu!

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir tedavi gören ve son günlerde idmanların belirli bölümlerinde takımla birlikte çalışan İlhan Mansız, dünkü antrenmanın tamamına katıldı.

İSTANBUL - Sakatlığı nedeniyle uzun süredir tedavi gören ve son günlerde idmanların belirli bölümlerinde takımla birlikte çalışan İlhan Mansız, dünkü antrenmanın tamamına katıldı. Antrenman öncesi sahada bir süre Lucescu ile görüşen ve kendisini iyi hissettiğini anlatan İlhan, çalışmada gösterdiği performans ve hırsıyla da göz doldurdu.
Lucescu, idman bitiminde yaptığı sohbette İlhan'ı övdü. Basın mensuplarının, transferbir sorusu karşısında Rumen teknik adam, eliyle sahayı göstererek, "Antrenmanı siz de izlediniz. İlhan'ı gördünüz" deyip, bu konuda başka bir şey söylemeyeceğini ifade etti. Golcü oyuncunun performansını beğendiğini anlatan Lucescu, "İlhan'ı beklediğim için belki federasyon bana teşekkür eder" diye konuştu. 'Feyyaz'ı Brezilya'ya gönderdiniz' sorusuna ise Lucescu, "Ben geleceğin teknik direktörünü hazırlıyorum. İspanya ve İtalya'ya da göndereceğim" diye yanıt verdi. (Spor Servisi)