Lucescu'nun isyanı: Pişman değilim!

Lucescu'nun isyanı: Pişman değilim!
Lucescu'nun isyanı: Pişman değilim!
Galatasaray'ın teklifini kabul etmediği için pişman olduğu belirtilen Mircea Lucescu, Shakhtar Donetsk resmi sitesi üzerinden iddialara yanıt verdi.

Türk basınında yer alan haberlere tepki gösteren Mircea Lucescu, "Türk basını her zaman kendi kafalarına göre bazı şeyler ortaya çıkarmayı seviyor. İlk önce, onların hiçbiri ile konuşmadım. Burada, Shakhtar'da kalmaya tüm yüreğimle karar verdim, pişman falan olduğum yok. Başkanla yaptığım görüşmede nasıl kalacağımı bile konuşmadık. Sezonu nasıl organize ederiz onu konuştuk" şeklinde konuştu.

Shakhtar'ın stadına bombalı saldırı!


"HERKES BENİM İMZALAMAMI BEKLİYORDU"

Sporx.com'da yer alan habere göre; Galatasaray ile anlaşmasını bekleyenlerin, gerçekleşmeyince farklı şeyler yazdığını savunan Romen teknik adam, "Bu konu hakkında çok konuştum. Herkes farklı bir şey yazıyor. Çoğu gazeteci değişik şeyler rapor ediyor, kendi bakış açılarına göre değerlendiriyor. Muhtemelen herkes benim Türk kulübü ile imzalamamı bekliyordu. Buna rağmen burada kalacağımı ve zorlu bir sezonun sorumluluğunu alacağını söyledim. İnsanlar bu nedenle bir anlam bulmaya çalışıyorlar" dedi.

"BİR DAHA CEVAP VERMEYECEĞİM"

Artık Galatasaray sorularına cevap vermeyeceğini kaydeden deneyimli hoca, " İnternet ve tüm medya benden bilgi almaya çalışıyor ve ben artık tekrara girmek istemiyorum. Böyle şeylere artık cevap verme peşinde bile değilim. Konuşmayacağım" ifadelerini kullandı.

Lucescu'dan bir şampiyonluk daha