Lucien Favre'den Galatasaray açıklaması

Lucien Favre'den Galatasaray açıklaması
Lucien Favre'den Galatasaray açıklaması
İsviçreli teknik direktör Lucien Favre ile görüşen menajer Salih Öztekin, "Galatasaray yönetimi hedef şaşırtmak için Favre'nin ismini kullanıyor" dedi.

Şu an İsviçre Milli Takımı'nı çalıştıran Vlademir Petkovic'i 2010-2011 sezonunda Samsunspor'a getiren Salih Öztekin, Lucien Favre'nin Galatasaray'ın başına geçeceğine ilişkin iddialar hakkında konuştu.

"Lucien Favre işini ciddiye alan prensipli bir teknik direktör" diyen menajer Öztekin, "Daha önce maddi konularda çok daha cazip imkanlar olmasına rağmen Türkiye'de çalışma yönünde hiç niyeti olmadı. Bu düşüncelerinde bir değişiklik de yok" ifadelerini kullandı.

Dursun Özbek: Denizli ile görüşmemiz olmadı

"GALATASARAY'I SORDUĞUMDA GÜLDÜ"

İsviçreli hoca ile görüştüğünü belirten Salih Öztekin, "Galatasaray'ın kendisine teklif yapıp yapmadığını sorduğumda güldü ve görüşmediği gibi teklif gelse bile böyle bir düşüncesi olmadığını tekrarladı. Bundesliga ve Premier Lig'den aldığı teklifler var. Mantıklı olan da kariyerini bu şekilde devam ettirmesi. Sanırım başka bi teknik direktöre karşı pazarlık unsuru olarak Favre'nin adı kullanılıyor" dedi.

Burak Yılmaz'ın gözyaşları...