Luis Enrique'den Arda Turan'a...

Luis Enrique'den Arda Turan'a...
Luis Enrique'den Arda Turan'a...
Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique, Atletico Madrid'den 34+7 milyon Euro'ya alınan Arda Turan'la ilgili ilk kez açıklama yaptı.

RADİKAL - Basın toplantısı düzenleyen Luis Enrique, milli futbolcumuz Arda Turan ve transfer çalışmaları hakkında konuştu.

Yönetim ile transferler ile ilgili fikir alışverişi yaptığını ifade eden İspanyol teknik adam, "Arda Turan transferini gerçekleştirdikleri için yönetime teşekkür ediyorum. Bizim için anahtar bir oyuncu olacak. Defansif olarak harika bir performans sergiliyor. Topa sahip olduğunda o topu geri almak kolay değil. Gücümüze güç katacak. Bu transferden çok memnunum" ifadelerini kullandı.

Arda Turan'ın hayali gerçek oldu

POGBA VE PEDRO YANITI

Barcelona 'nın başarılı hocası, Paul Pogba'nın kadroya katılıp katılmayacağına ilişkin soruya ise "Bizim olmayan oyuncularla ilgili yorum yapmak istemiyorum" yanıtını verdi.

Pedro'nun başka bir takıma gideceğine dair spekülasyonlara da cevap veren Enrique, "Takımımdan hiç bir oyuncunun gitmesini istemem. Ancak Pedro'nun serbest kalma maddesi var. Karar ona ait" dedi.

Arda Turan'dan Suarez'e tekme!