Lukas Podolski, İstanbul'da

Lukas Podolski, İstanbul'da
Lukas Podolski, İstanbul'da
Sarı-kırmızılı kulüp, Premier Lig ekiplerinden Arsenal'da forma giyen Lukas Podolski'nin transferi için görüşmelere başlandığını açıkladı. Antalya'da tatil yapan Alman futbolcu, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu  Üyesi Cüneyt Tanman ile birlikte Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'na  gelişinde coşkuyla karşılandı.

RADİKAL - Özel uçakla İstanbul 'a gelen Lukas Podolski, havalimanında sarı-kırmızılı taraftarlar tarafından tezahüratlarla karşılandı. Taraftarlar, Podolski'ye sarı-kırmızı atkı verdi. Uçaktan inişi sırasında Podolski'ye havalimanı çalışanları da büyük ilgi gösterdi ve fotoğraf çektirdi.

Basın mensuplarına herhangi bir açıklama yapmayan Alman oyuncu, sağlık kontrolünden geçmek üzere havalimanından ayrıldı.

Galatasaray Kulübü'nün 30 yaşındaki yıldız ile bu akşam resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. 

BORSA'YA BİLDİRİLDİ

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamada, "Arsenal ile Lukas Josef Podolski'nin transferi için resmi görüşmelere başlanmış olup oyuncu sabah İstanbul'a gelip ardından sağlık kontrolünden geçecektir. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir" ifadelerine yer verildi.


  http://www.radikal.com.tr/139086013908601

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yıldız mı ? Enkaz mı ? - user807286

  Yazık bu adama verilen parayada yıllarada tipik enkaz yığını avrupada üstdüzey bile olmayan hiçbir takımın itibar etmediği bir enkaz .Gs hala transfer hataları yapıyor , takım zaten yaşlı 30 yaş üstü oyuncularla hemde enaz 3 yıllık sözleşme imzalaması aymazlıktır .Daha sonra elde kalacak oyuncuları almanın mantığı sadece günü kurtarmak adına yahu zaten bu alınan şampiyonluk tamamen rstlantı ve şans eseri bir şampiyonluktu , yeniden yapılanma kadroyu revize etme varken hala yetersiz ve çapsız hamzaya güvenip 30 yaş ve üzeri enkazlarla CL başarı yakalanacağını sanmak ahmahlık .